|
Cv tego goscia jak na polska lige wyglada super,ale tak jak ktos wyzej napisal jakies ale musi byc.Chociaz mozna go wziasc na pol roku i sprawdzic. Sorki za brak polskich znakow.
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|