Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta
Offline
#
8114
13.02.2009, 17:35
Są dwa wyjścia :
1.Opchnąć komuś Łobodzińskiego
2. Opchnąć komuś Baszcza
Chyba jednak wolałbym go na prawej obronie!
matizaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matizaq
Znajdź inne posty napisane przez matizaq