Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8101
Stary 13.02.2009, 16:51
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie ze rozgrywanie tylu meczy w Primera Diison nie zrobilo go slabiakiem okolo 300 w ch... duzo
Nie wiem czy połowa tego choćby była w Primera Division. Większość zapewne w Segunda Division. Warto wam przypomnieć, że w Legii jest obecnie były, czołowy piłkarz Levante, który był tam kapitanem, Descarga się nazywa. W Segunda Division poza tym nawet Arru dawał sobię jakoś radę. Poza tym ciekawe jest, że w lato był u nas zawodnik o imieniu Etienn.
Odpowiedz cytując