Temat
:
Początek studiów w wieku 33 lat?
Wyświetl pojedynczy post
tomekk81
Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
6
13.02.2009, 15:52
Nawet nie myśl takimi kategoriami! Jak tylko masz ochotę, to zaczynaj studia i na nic się nie oglądaj
*TYLKO WISŁA*
tomekk81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomekk81
Znajdź inne posty napisane przez tomekk81