Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#885
Stary 13.02.2009, 13:08
Schizofrenia jakaś tutaj panuje. Albo ktoś jest za walką z korupcją poprzez relegowanie klubów do niższych klas rozgrywkowych, albo nie. Parę dni temu większość forum domagała się wywalenia Lecha z ligi za dwa sprzedane mecze, teraz jest płacz za Jagą za 4 czy 6 przekręconych spotkań. Gdzie tu logika? Albo jest się za degradacjami klubów, albo za abolicją, a większość kieruje się sympatiami i antypatiami. 'Cracovię wyrzucić, Jagi szkoda, niech się odwołuje.' Jeszcze raz się pytam, gdzie tu logika?
Odpowiedz cytując