Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Pusiek
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Kraków - Azory
Offline
#
885
13.02.2009, 06:46
http://www.youtube.com/watch?v=gWconnMijqs
Marcelo mógłby zagrać w jakimś filmie o karate
...na przykład:
zamiast
"Karate po polsku"
zagrałby w
"Karate po brazylijsku"
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły
- mówi
Kuba Błaszczykowski
STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Pusiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pusiek
Znajdź inne posty napisane przez Pusiek