Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 12.02.2009, 22:13
http://globoesporte.globo.com/Esport...A+EXHONDA.html

Wygląda na to, że jednak stajnia Hondy wystartuje w F1. Tylko na następny sezon. Paradoksalnie wynika to ponoć po części z... oszczędności. Zamiast zwalniać pracowników Honda utrzyma ich do końca trwania umowy.

No ale najważniejsza jest kasa z Petrobras, sponsora Bruno Senny. Jednak nazwisko robi swoje.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując