http://globoesporte.globo.com/Esport...A+EXHONDA.html
Wygląda na to, że jednak stajnia Hondy wystartuje w F1. Tylko na następny sezon. Paradoksalnie wynika to ponoć po części z... oszczędności. Zamiast zwalniać pracowników Honda utrzyma ich do końca trwania umowy.
No ale najważniejsza jest kasa z Petrobras, sponsora Bruno Senny. Jednak nazwisko robi swoje.