Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4023
Stary 12.02.2009, 18:59
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Prędzej uwieżę obiektywnym panom z międzynarodowej firmy statystyczne , niż polskim dziennikarzom, często zresztą opłacanych przez zainteresowane osoby.Zresztą, już wielokrotnie było tu przewijane, że Wisła ma najwięcej kibiców (lub osób z nią sympatyzujących).A badania robiły 3 niezależne źródła.
Tiaaa, tylko gdzie ci kibice, że nawet 15-tysięcznego stadionu nie mogą zapełnić.
Odpowiedz cytując