Pablo84 napisał(a):

|
Prędzej uwieżę obiektywnym panom z międzynarodowej firmy statystyczne , niż polskim dziennikarzom, często zresztą opłacanych przez zainteresowane osoby.Zresztą, już wielokrotnie było tu przewijane, że Wisła ma najwięcej kibiców (lub osób z nią sympatyzujących).A badania robiły 3 niezależne źródła.
|
Tiaaa, tylko gdzie ci kibice, że nawet 15-tysięcznego stadionu nie mogą zapełnić.