Bardzo ciekawe wideo jest na stronie Ruzemboroka z większości kolejek. Można tam zobaczyć jak grają te chłopaki. Hajduch jakiś specjalny nie jest a dużo z bramek można było chyba lepiej wyciągnąć.
Natomiast Bozok gra nieźle. "Żywe srebro" z dobrym dryblingiem. Napewno ciekawy zawodnik, przy tym szybki.
Obejrzcie sobie. Ten Hajduch wpuszcza wszystko co w bramkę leci

Jego zaletą w porównaniu z Pawełkiem jest to że jest opanowany i nie pajacuje na bramce. Nie wykonuje zbędnych ruchów. Ale naprawdę wydaje mi się że część bramek mozna było obronić. Ogólnie poziom słowackiej ligi słaby. A ten Bozok raczej przeciętny, chociaż kto wie czy od Zieńczuka nie lepszy, przynajmniej jest ruchliwszy. Czego oczekiwać za ew. 200tys Euro?