|
po prostu nie czują tego klimatu
bierni, ehh, niektórzy po prostu graja dla klubu, dla zony, dla syna, dla siebie i tyle. Wykonuja prace.
A jednak są nieliczni, którzy czują ten klimat
i chwała, szacunek im za to.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|