Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 12.02.2009, 14:59
Mam pytanie do znawców WoWa

Nigdy nie grałem o dziwo Chce sobie pograć co muszę pobrać (podstawe + dodatki) Czy wystarczy sama podstawa albo sam dodatek ? I da sie grać na mniej oficjalnych serwerach ?
Odpowiedz cytując