AYALA napisał(a):

|
Niech sie nasze służby ucza od KGB jak takie sparwy załatwiac !!!
|
Myślę, że takie metody imponowałyby Ci w mniejszym stopniu, gdyby osoba zamordowana przez KGB była np. Twoim dobrym znajomym, który nie miałby nic wspólnego z działalnością ojca.