Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1393
Stary 12.02.2009, 14:02
Dzisiaj mija tydzień od rozpoczęcia wykopów. Mam nadzieje że utrzymają tempo które narzucili od wtorku. Na Lechu bardzo sprawnie uporali się z takim wykopem: http://budowa.maroonpoint.com/2009/s0073.jpg
Odpowiedz cytując