Temat
:
Karnety 09/10 - Wiosna 2010
Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline
#
403
12.02.2009, 13:39
Panowie w sobote normalnie można kupić karnet tak
ps. żeby było jasne nie chce kupic pierwszy raz. W tamtej rundzie miałem
Dzieki Devil_
Ostatnio edytowane przez Bobic : 12.02.2009 o godz. 13:50.
Bobic
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Bobic