Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2909
Stary 12.02.2009, 11:50
AYALA napisał(a):Wyświetl post
podobała mi sie wypowiedź Zbigniewa Siemiątkowskiego który powiedział dlaczego teroryści nie porywaja Rosjan.Na początku lat 90-tych teroryści porwali jednego z obywateli naszych wschodnich sąsiadów.Dwa dni po tym zdarzeniu w samochodzie na parkingu znaleziono zamordowanego jednego z synów arabskiego terorysty z własnymi genitaliami włożonymi w ustach, obok KGB zostawiło kartke z napisem " pamietaj masz jeszcze dwóch synów".Niech sie nasze służby ucza od KGB jak takie sparwy załatwiac !!!
Pięćdziesiąt lat się k...a uczyły, jeszcze Ci mało? Ja tam już dziękuję
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej