4fan_player napisał(a):

|
Z Bednarza śmieją się idioci którzy nie mają pojęcia o sytuacji w naszym klubie. Bednarz nie ma pieniędzy na transfery a niektórzy oczekują że sprowadzi im bramkarza za milion euro.
|
Tylko, że jakby od razu sprowadzili normalnego bramkarza to może nawet taniej by wyszło. Takie testy też kosztują, trzeba zawodnika sprowadzić, odwieźć, nakarmić, przespać itd. Może to się śmieszne wydaje, ale za pieniądze przeznaczone na te testy starczyłoby na normalnego bramkarza.