skręcił ktoś kiedyś sobie kolano? Bo coś sobie zrobiłem i próbuję się dowiedzieć co

W szpitalu gość zróbil rtg i powiedział, że nic strasznego, chyba, że nie przestanie boleć, to wtedy usg...
No i teraz sprawa wygląda tak, że poczułem w kolanie przeskok, tak jak czasem np łokieć strzela, nogę mogę zginać, spuchła NAD kolanem i pobolewa, wiec na ketonalu jestem, ale po czytaniu tych głupot w internecie martwię się, czy czasem czegoś tam nie urwałem, bo na dobrą sprawę każdą kontuzję kolana kwalifikują jako naderwane, lub zerwane więzadła...