Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
impArt (konto usuniete)
Banita
Od: 09.2005
Offline
#
1270
11.02.2009, 23:22
Cytat:
"Polacy zagrali w tym meczu słabo. Wygrali bo mieli w składzie Rogera, który nie bał się niekonwencjonalnych rozwiązań"
gazeta.pl i tyle w temacie. Żałosne polskie (może nie polskie? eh) media.
impArt (konto usuniete)
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez impArt (konto usuniete)