Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 11.02.2009, 22:22
orzeu napisał(a):Wyświetl post
A ty nadal wyszukujesz problemow tam gdzie ich nie ma.
Przejrzystosc glosowan, przejrzystosc wnioskow ustawodawczych, surowe kary i naglosnienie w mediach i juz masz wystarczajacy bat. Ale zamiast wymyslac rozwiazanie to wolisz stwarzac sztuczne problemy po to zeby bronic tezy "do polityki sie idzie zarobic". To fajnie, mysl tak dalej i glkosuj na takich co tak wlasnie robia. A potem otwieraj ze zdumienia oczy ze tak jest nadal i nic sie nie zmienia
Nie no tak mówie tylko ,że jeśli dzieki tym wspaniałym herosom z ław sejmowych,uda sie cos poprawic na lepsze tzn wybudowac pare km autostrad ,badz zmienic cos w podatkach to cale szczescie ,ale nie wierz ze klasa polityczna to całe stado dr. Judymów ,którzy sobie odejmą od ust byle Polacy byli szczęśliwi.