Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5723
Stary 11.02.2009, 21:11
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jak pzeinstaluje Windowsa bez formatu dysku to strace jakies dane albo ustawienia
tzn. jak chcesz to zrobic?

masz juz Windowsa zainstalowanego i na tej samej partycji chcesz zainstalowac drugi raz - jednego na drugiego?

jesli tak to stracisz dane a Windows bedzie "robil dziwne rzeczy"

jak sformatujesz partycje ze stara Winda to stracisz dane z tej partycji a Windows bedzie dzialal ok.

najlepiej przenies gdzies to co potrzebujesz - druga partycja, pendrive, nagraj na plytke - a potem format i nowa instalka.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując