Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1254
11.02.2009, 20:02
Fenomenalnie ,,zeszła'' Rogerowi ta piłka..będzie miał co wnukom opowiadać teraz choć.;] i koniec na szczeście.
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik