Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mlody Wislak
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
5715
11.02.2009, 16:52
pietras1234
napisał(a):
Gdzie w okolicach Rynku na dobrego drinka, ok. godz. 14?
Pilne
Barok na Jana
oderint dum metuant
JEDNA WIARA CAŁE ŻYCIE - WISŁA KRAKÓW PYCHOWICE
Mlody Wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mlody Wislak
Znajdź inne posty napisane przez Mlody Wislak