Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
sndr
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline
#
5714
11.02.2009, 16:48
Czy miał ktoś z Was separacje ortodontyczną? Boli? Nie boli? Bardzo boli? Trochę? Jakie mieliście w trakcje odczucia?
sndr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sndr
Odwiedź stronę domową użytkownika sndr!
Znajdź inne posty napisane przez sndr