mam taki problem, mianowicie jak można zatrzymać grafike z internetu na komputerze aby pobierała się ona tylko za pierwszym razem? bo np. jak wchodze na strone
www.plemiona.pl to grafika za każdym razem pobiera się od nowa, co mnie troche wkurza... wie ktoś jak rozwiązać ten problem?