Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 11.02.2009, 09:21
qlima napisał(a):Wyświetl post
wracając do tematu krzesełek...
Jaki kolor krzesełek na nowo wybudowanych trybunach byście chcieli?
Osobiście z pełnym przekonaniem czerwony kolor krzesełek na całym stadionie pomimo, że
niebieskie krzesełka i czerwone koszulki wg zamysłu autora miały oddać barwy Wisły (tak sądzę, ale nie wiem na pewno )
Inną kwestią jest barwa niebieska naszego Grodu Kraka (niebieskie autobusy, tramwaje). Niebieski jest jednak zimną barwą.
Off: Szkoda, że nie mogą połączyć niebieskiego z żółtym, w proporcji 80 do 20 procent (na przykład żółty poziomy pas ).
Myślę, że Nasz Projektant mimo wszystko wizualizując projekt stadionu kierował się bardziej właśnie tonacją niebieską wiodącą w Krakowie.

Cieplejsza barwa, wg mnie, bardziej pasuje do klimatu stadionu. Przy meczach o mniejszą stawkę, przy mniejszej frekwencji na stadionie, kolor czerwony zlewałby się z naszymi koszulkami na trybunach.
Dawałoby to zawsze wrażenie w TV że jest nas więcej. Pytanie było jaki kolor chcielibyście, ja chciałbym czerwony.
Ostatnio edytowane przez runner : 11.02.2009 o godz. 09:32.
Runner



Odpowiedz cytując