Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
8011
11.02.2009, 01:09
dzamp
napisał(a):
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
- trochę nie w temacie, ale w takiej sytuacji, jeśli PGE rzeczywiście chcę się wycofać to warto by było jeszcze raz podjąć próbę sprowadzenia Garguły już teraz.
W tym kontekście ciekawszą informacją wydaje sie być wiadomość że dyrektorem sportowym GKS przestał być Drobniewski. Ten to był głównym zawalidrogą.
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68