Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
Od: 08.2006
Offline
#
8000
10.02.2009, 22:15
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html
- trochę nie w temacie, ale w takiej sytuacji, jeśli PGE rzeczywiście chcę się wycofać to warto by było jeszcze raz podjąć próbę sprowadzenia Garguły już teraz.
dzamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzamp
Znajdź inne posty napisane przez dzamp