Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8000
Stary 10.02.2009, 22:15
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,37360,t...wiadomosc.html - trochę nie w temacie, ale w takiej sytuacji, jeśli PGE rzeczywiście chcę się wycofać to warto by było jeszcze raz podjąć próbę sprowadzenia Garguły już teraz.

Odpowiedz cytując