Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
qubu
Senior Member
Od: 09.2003
Offline
#
806
10.02.2009, 22:02
Czopens
napisał(a):
Ej mam pytanie? Czy ta koszulka byłaby w "Wiślackim Świecie" ?
http://sklep.wisla.krakow.pl/karta.php?id_prod=664
owszem, widziałem ją w poniedziałek jak byłem po karnet
qubu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qubu
Znajdź inne posty napisane przez qubu