|
Z naszymi finansami musi być naprawdę tragicznie, 2 bardzo dobrych bramkarzy, już zatwierdzonych przez sztab szkoleniowy nie przyjdą bo w klubie nie ma sumy, umówmy się jak na mistrza kraju, śmiesznej. Nie rozumiem tego Cupiała, on naprawdę nie może 400tys € dać na kogoś kto naprawdę może nam pomóc zdoby MP. Nie chciał sprzedać Kicie Wisły pod pretekstem że chce wciąż budować wielką Wisłę a teraz nie chce dać naprawdę śmiesznej kwoty na dobrego bramkarza....
BTW:Jak Hajduch pójdzie do 2 ligo duńskiej(czy tam norweskiej) to będzie dowcip roku...
|