Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7999
Stary 10.02.2009, 22:02
Z naszymi finansami musi być naprawdę tragicznie, 2 bardzo dobrych bramkarzy, już zatwierdzonych przez sztab szkoleniowy nie przyjdą bo w klubie nie ma sumy, umówmy się jak na mistrza kraju, śmiesznej. Nie rozumiem tego Cupiała, on naprawdę nie może 400tys € dać na kogoś kto naprawdę może nam pomóc zdoby MP. Nie chciał sprzedać Kicie Wisły pod pretekstem że chce wciąż budować wielką Wisłę a teraz nie chce dać naprawdę śmiesznej kwoty na dobrego bramkarza....

BTW:Jak Hajduch pójdzie do 2 ligo duńskiej(czy tam norweskiej) to będzie dowcip roku...
Odpowiedz cytując