fanfan napisał(a):

Ale jego klub MFK Ruzomberok ma problemy finansowe i wysprzedaje piłkarzy , i sądzę że jest on do wyciągnięcia za około 300 tyś euro a tyle za piłkarza z pola to naprawdę niewiele.
|
Wiesz że on jest stoperem

A my już mamy 3 dobrych stopwerów i jededn na wypożyczeniu.
"Fojut jest słaby, Żuraw już stary poza tym mamy dobrych stoperów. Białkowski nie łapie się w drugoligowym Southampton do składu, więc co nam po nim? Jak inwestować w bramkarza to nie w nieopierzonego tylko w kogoś z jajami."
Wydaje mi się że chodzi mu raczej o Maćka Żurawskiego