Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1688
Stary 10.02.2009, 19:01
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ale jego klub MFK Ruzomberok ma problemy finansowe i wysprzedaje piłkarzy , i sądzę że jest on do wyciągnięcia za około 300 tyś euro a tyle za piłkarza z pola to naprawdę niewiele.

Wiesz że on jest stoperem A my już mamy 3 dobrych stopwerów i jededn na wypożyczeniu.

"Fojut jest słaby, Żuraw już stary poza tym mamy dobrych stoperów. Białkowski nie łapie się w drugoligowym Southampton do składu, więc co nam po nim? Jak inwestować w bramkarza to nie w nieopierzonego tylko w kogoś z jajami."

Wydaje mi się że chodzi mu raczej o Maćka Żurawskiego
Odpowiedz cytując