Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#368
Stary 10.02.2009, 18:33
kohprzem'68 napisał(a):Wyświetl post
No wybacz ale jak ludzie chodzą po ponad dwadzieścia lat na Wisłę i jeszcze wykupuja karnety co roku ( D2 ) to nie bedą błagac na kolanach o to by stanąc tam gdzie zazwyczaj mamy miejsce wyrostków którzy w czasie jak zaczelismy chodzic na Reymonta to na gówno mówili papu , jeszcze komuś bedzie się zdawac ze kosmici zrobili desant na stadion , ot taka inna optyka .
I po co ta napinka ?

Dla każdego jest miejsce na stadionie.
Jednak nie widzę problemu w tym by nawet najbardziej zasłużony kibic stanął 2 rzędy niżej.
Określenie kosmita zastąpię kibicem niedzielnym, o takich kosmitach mowa ;-)

problemy z dupy robicie
Odpowiedz cytując