Coglin napisał(a):

Mareq: dla niektorych w tym temacie jest tylo to zrozumiale co im odpowiada.
i nie staraj sie im argumentowac, bo oni i tak wiedza swoje. sa gorsi niz tzw. partyjny beton
|
Generalnie rozmowa o poglądach politycznych, to jak rozmowa o kolorach. Każdemu odpowiada i będzie odpowiadało coś innego.