Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2864
Stary 10.02.2009, 17:30
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Mareq: dla niektorych w tym temacie jest tylo to zrozumiale co im odpowiada.
i nie staraj sie im argumentowac, bo oni i tak wiedza swoje. sa gorsi niz tzw. partyjny beton
Generalnie rozmowa o poglądach politycznych, to jak rozmowa o kolorach. Każdemu odpowiada i będzie odpowiadało coś innego.