Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
5687
10.02.2009, 17:22
Chcę kupić kierownice z pedałami i skrzynią biegów do komputera. polecicie mi cos do 700 zł ? tak zeby działało i dało sie podłączyć.
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123