Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#824
Stary 10.02.2009, 16:58
Arked napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem nasz klub powinien podjąć kroki prawne wobec wszystkich gazet i portali, które szargają dobre imię Wisły. Nie możemy dopuścić, żeby dla zwiększenia swojej poczytności w tak skandaliczny sposób wycierały sobie Wisłą gębę.



Oczywiscie ze klub powinien zareagowac ,bo nie moze byc tak ze jakis Kowalski jest od rana informowany ze zatrzymano trenera ktory owszem byl zwiazany z Wisla ,ale jego czyny dotycza jego "działan "w zupelnie innych klubach.


Wiec dlaczego i jakim prawem ktos podciaga i łaczy te fakty z Wisla ,ktora nie ma z tym nic wspolnego.

Jest maly haczyk,bo owszem jest i u nas Andzej B,i to sie tez moze co poniektoirym z nami kojarzyc ,ale naginanie faktow jest tu oczywiste.

Chamstwo w państwie
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 10.02.2009 o godz. 17:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując