Arked napisał(a):

|
Moim zdaniem nasz klub powinien podjąć kroki prawne wobec wszystkich gazet i portali, które szargają dobre imię Wisły. Nie możemy dopuścić, żeby dla zwiększenia swojej poczytności w tak skandaliczny sposób wycierały sobie Wisłą gębę.
|
Oczywiscie ze klub powinien zareagowac ,bo nie moze byc tak ze jakis Kowalski jest od rana informowany ze zatrzymano trenera ktory owszem byl zwiazany z Wisla ,ale jego czyny dotycza jego "działan "w zupelnie innych klubach.
Wiec dlaczego i jakim prawem ktos podciaga i łaczy te fakty z Wisla ,ktora nie ma z tym nic wspolnego.
Jest maly haczyk,bo owszem jest i u nas Andzej B,i to sie tez moze co poniektoirym z nami kojarzyc ,ale naginanie faktow jest tu oczywiste.
Chamstwo w państwie