Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 10.02.2009, 16:44
MayoneS napisał(a):Wyświetl post
Jesli arabowie sa tacy nieobliczalni, i stanowia takie duze zagrozenie dla wszystkich, nie tylko dla Polski to nasuwa mi sie pytanie jaki jest sens ich istnienia.
Zbyt dużego sensu ich istnienia to pewnie nie ma ale wbrew pozorom to też są ludzie i według prawa międzynarodowego na dziś dzień nie da się tak po prostu wybić pewnej populacji. I prędko takiej możliwości nie będzie.
Oczywiście można z nimi walczyć, zresztą podczas tamtejszej wojny dużo ich zapewne ginie ale ciężko się spodziewać że wszyscy zostaną zgładzeni.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując