MayoneS napisał(a):

|
Jesli arabowie sa tacy nieobliczalni, i stanowia takie duze zagrozenie dla wszystkich, nie tylko dla Polski to nasuwa mi sie pytanie jaki jest sens ich istnienia.
|
Zbyt dużego sensu ich istnienia to pewnie nie ma ale wbrew pozorom to też są ludzie i według prawa międzynarodowego na dziś dzień nie da się tak po prostu wybić pewnej populacji. I prędko takiej możliwości nie będzie.
Oczywiście można z nimi walczyć, zresztą podczas tamtejszej wojny dużo ich zapewne ginie ale ciężko się spodziewać że wszyscy zostaną zgładzeni.