Wyświetl pojedynczy post
MayoneS
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 10.02.2009, 16:32
Jesli arabowie sa tacy nieobliczalni, i stanowia takie duze zagrozenie dla wszystkich, nie tylko dla Polski to nasuwa mi sie pytanie jaki jest sens ich istnienia. Moze poprostu arabow trzeba wyplenic z Ziemi jak jakies szkodniki i nie bedzie problemu, bo z tego co ostatnio slysze to tylko z tymi arabami jest problem, a i w sredniowieczu tez byl z nimi problem i sie tak to ciagnie do dzisiaj...
Odpowiedz cytując