Skoro w rządzie PO ministrem jest SB-cki donosiciel Boni, to przecież nic sie nie stało jak ministrem tzw. sprawiedliwości w platformianym wydaniu może być oszust kredytowy:
Zapadło kilkanaście wyroków przeciwko Czumie
W sądzie Cook County w Illinois zapadło kilkanaście wyroków przeciwko ministrowi sprawiedliwości Andrzejowi Czumie. Najwięcej spraw wytoczyły banki, którym minister nie spłacał zadłużenia z kart kredytowych.
Dwa ostatnie oskarżenia dotyczą 2005 r., gdy
Andrzej Czuma ubiegał się o mandat posła z list PO. W maju 2005 r. oskarżenie przeciwko Czumie złożyła Colonial Credit Corporation. Korporacja oskarżyła Czumę, że naraził ją na straty w wysokości 7107 dol. Oskarżony robił zakupy, korzystając z karty kredytowej, ale jednocześnie zawiesił spłatę należności, a wezwania do zapłaty pozostały bez odpowiedzi. Poszkodowani informują również sąd, że są trudności z wręczeniem pozwu, gdyż oskarżony nie przebywa już pod wskazanym adresem.
Andrzej Jarmakowski – polonijny dziennikarz mówi, że informacje o ministerialnej nominacji Andrzeja Czumy dotarły już do firm windykacyjnych. Jego zdaniem, jedna z amerykańskich firm zamierza już prowadzić windykację ministra w Polsce. Według Jarmakowskiego chodzi o 7 tys. dolarów, które chce od ministra odzyskać Chase Bank.
Kolejna kryształowa postać. To tak gwoli odpowiedzi na te bzdury, które można przeczytać o wspaniałych kadrach w obecnym rządzie
Aby żyło sie lepiej ! Salut !
Cytat:
|
Musicie przyznać ze Platforma wypada tu dobrze , choć też oczywiście nie jest idealnie .
|

W podpisywaniu, czyli autostradach na papierze jest lepsza niż Niemcy, ale w oddawaniu ich do użytku dno. Już wiadomo, że bajeczki o autostradach na EURO 2012 to była ściema, pojawił się o tym temat niedawno w mediach

.
Jak ktos chce to na papierze mogę mu podpisać autostradę pod dom, z tunelem. I rondo wokół ogródka gratis dorzucę
