Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 10.02.2009, 14:54
Owszem zrównać z ziemią to i tamto z tym że miedzy nami a nimi jest różnica a mianowicie taka że nam w porównaniu do nich na życiu zależy. Im nie zależy nie tylko na kogoś życiu ale także na swoim, zawsze sobie jakoś to wytłumaczą że umierają w imię religii i tym podobne. Do tego nie sądzę by sprawdziła się w tym wypadku metoda oko za oko bo nawet jeśli za jednego naszego zostanie zabitych 10 talibów to i tak dla nas kilkakrotnie będzie większa strata tracąc jednego człowieka niż oni kilku. Taki naród, taka mentalność ogólnie bardzo ciężka sprawa. Oni stanowią dla świata olbrzymi problem bo swoją nieobliczalnością i obojętnością do terminu "życie" stanowią potężne zagrożenie. A najgorsze jest to że mimo dużych nakładów państw na ten problem, coraz większych z każdym rokiem to ten problem nie robi się coraz mniejszy lecz niestety idzie w odwrotną stronę.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując