Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 10.02.2009, 12:31
MayoneS napisał(a):Wyświetl post
A ja tam mysle czy jest w ogole sens negocjowac z terrorystami, po co sie martwic jak oni stawiaja ultimatum, po co myslec nad lizaniem im dupy. Jak oni stawiaja ultimatum to mozna rowniez im postawic sprawe prosto. Oni zabijaja polaka to my wybijamy 3 wioski i takiego...
Gdyby wszędobylskich mediów nie dopuścić do filmowania i siania paniki i dać żołnierzom wolną rękę to można by tak postąpić.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując