MayoneS napisał(a):

|
A ja tam mysle czy jest w ogole sens negocjowac z terrorystami, po co sie martwic jak oni stawiaja ultimatum, po co myslec nad lizaniem im dupy. Jak oni stawiaja ultimatum to mozna rowniez im postawic sprawe prosto. Oni zabijaja polaka to my wybijamy 3 wioski i takiego...
|
Gdyby wszędobylskich mediów nie dopuścić do filmowania i siania paniki i dać żołnierzom wolną rękę to można by tak postąpić.
