AYALA napisał(a):

|
jak PO nie bedzie sobie radzic z kryzysem to myśle ze PiS jest w stanie wygrac wybory.
|
Ja bym wolał, żeby sobie jednak radziło. Tu chodzi o mój portfel...
Uran235 napisał(a):
|
Szczerze powiedziawszy nawet nie wnikam kto kogo pierwszy sprowokował. Zwyczajnie mnie to nie interesuje.
|
To był sarkazm z mojej strony, ale ujmę to tak - nie jesteś w swoich spostrzeżeniach odosobniony. Mnie w tym temacie wrzucają od moherów od czasu zwycięstwa PiS-u. Trochę mniej, gdy zostałem moderatorem

To, co się zmieniło - za czasów rządów PiS -u jednak bardziej rozmawiało się o problemach. Co prawda było o moherach, zaścianku etc., niemniej było też sporo tarć związanych z pomysłami PiS-u "et consortes" na rządzenie. Nawet jeśli się wałkowało te nieszczęsne mundurki, to było się do czego odnieść.
Teraz gość wrzuca standardową litanię o Rydzyku i zaścianku, a potem mówi że to moja retoryka. Nie ma sensu rozmawiać o polityce, bo sprowadza się to dyskusji "Którego pokemona lubisz bardziej?", a jak wiadomo - "gustibus nec disputandum est".