Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2854
Stary 10.02.2009, 06:00
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jak PO nie bedzie sobie radzic z kryzysem to myśle ze PiS jest w stanie wygrac wybory.
Ja bym wolał, żeby sobie jednak radziło. Tu chodzi o mój portfel...

Uran235 napisał(a):
Szczerze powiedziawszy nawet nie wnikam kto kogo pierwszy sprowokował. Zwyczajnie mnie to nie interesuje.
To był sarkazm z mojej strony, ale ujmę to tak - nie jesteś w swoich spostrzeżeniach odosobniony. Mnie w tym temacie wrzucają od moherów od czasu zwycięstwa PiS-u. Trochę mniej, gdy zostałem moderatorem
To, co się zmieniło - za czasów rządów PiS -u jednak bardziej rozmawiało się o problemach. Co prawda było o moherach, zaścianku etc., niemniej było też sporo tarć związanych z pomysłami PiS-u "et consortes" na rządzenie. Nawet jeśli się wałkowało te nieszczęsne mundurki, to było się do czego odnieść.

Teraz gość wrzuca standardową litanię o Rydzyku i zaścianku, a potem mówi że to moja retoryka. Nie ma sensu rozmawiać o polityce, bo sprowadza się to dyskusji "Którego pokemona lubisz bardziej?", a jak wiadomo - "gustibus nec disputandum est".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!