|
A ja tam mysle czy jest w ogole sens negocjowac z terrorystami, po co sie martwic jak oni stawiaja ultimatum, po co myslec nad lizaniem im dupy. Jak oni stawiaja ultimatum to mozna rowniez im postawic sprawe prosto. Oni zabijaja polaka to my wybijamy 3 wioski i takiego...
|