|
Panowie jak wygląda teraz sytuacja z jazdą po łuku na egzaminie? Czy w razie jakiegoś błędu przy pierwszej próbie (najechanie na linię, potracenie pachołka czy coś w tym rodzaju) przysługuje możliwość powtórki?
Za moich czasów tak było, ale nie wiem jak jest obecnie?
the future's uncertain
and the end is always near
|