Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 09.02.2009, 21:08
Panowie jak wygląda teraz sytuacja z jazdą po łuku na egzaminie? Czy w razie jakiegoś błędu przy pierwszej próbie (najechanie na linię, potracenie pachołka czy coś w tym rodzaju) przysługuje możliwość powtórki?
Za moich czasów tak było, ale nie wiem jak jest obecnie?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując