Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5668
Stary 09.02.2009, 19:35
koszulki napisał(a):Wyświetl post
Witam

Mogę liczyć na Waszą pomoc? Prowadzę badania marketingowe - wkrótce mamy zamiar wprowadzić na rynek koszulki dla kibiców z całej Polski w tym m.in Wisły.

Potrzebuję tylko krótkiej opinii i odpowiedzi na kilka prostych pytań.. To wszystko - raptem 3 minutki, które naprawdę mogą nam pomóc.

1. Wzory koszulek jeszcze nie są gotowe, ale ma to być coś na wzór wlepek kibicowskich, które znajdują się poniżej w linkach. Oczywiście są to wlepki różnych drużyn, ale chodzi nam o ogólną opinie tych wzorów, bo niektóre z nich (podobne) pojawią się także na koszulkach Wisły...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...4537f728d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fd5c01667.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c8ddbae04.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...21ef3a461.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d2d86867b.html

- Czy gdyby takie koszulki pojawiły się na rynku, zainteresowałyby Was?
- Jeśli tak - to który ze wzorów podoba się Wam najbardziej?

2. I ostatnie pytanie to cena - chcemy sprzedawać koszulki z kolorowymi nadrukami uzyskanymi metodą sitodruku - nie do zdarcia. Jakość koszulek bardzo dobra o gramaturze 190 g/m2
Cena, jaką my proponujemy to 34,99 zl z kosztem przesyłki włącznie. To - w porównaniu z tymi sprzedawanymi na allegro - jest o 10 zl taniej.

- Czy za taką koszulkę zapłacilibyście takie pieniądze?
- Jeśli nie - to jaką kwotę bylibyście gotowi wyłożyć za taką koszulkę?

Naprawdę dziękuje za uwagę i jakąkolwiek pomoc. Proszę o szczere odpowiedzi...

Pozdrawiam
Pytałeś się o pozwolenie wykorzystania wzoru Bo jakoś tak się składa, że jeden z nich należy do mnie a prawa do niego jak i do wszystkich vlepek ma SKWK/ Ultra Wisła więc jak sobie to wyobrażasz

Wiesz, że to zwykła kradzież

Pytanie kolejne dostałeś pozwolenie od klubu Wisła na wykorzystywanie herbu w celach zarobkowych

A tak w ogóle to z jakiej opcji kibicowskiej jesteś, bo ciekawy jestem kto w tak ordynarny sposób próbuje sobie przerobić trochę floty
Ostatnio edytowane przez emsi : 09.02.2009 o godz. 19:39.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
Odpowiedz cytując