Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
UW&I
Senior Member
Od: 01.2005
Offline
#
5662
09.02.2009, 17:38
Jak sam sobie zrobisz projekt i kase przeznaczysz na cele kibicowskie to proszę bardzo. A jak kolega chce sobie na nas zarobić to grzecznie: wyp....
UW&I
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UW&I
Znajdź inne posty napisane przez UW&I