Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dzamp
Member
Od: 08.2006
Offline
#
7961
09.02.2009, 13:22
http://wislasoccer.com/news_item_10413.htm
- z Nalepą i Włochem to prawdopodobnie wymysły prasy.
dzamp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzamp
Znajdź inne posty napisane przez dzamp