Niemniej jednak śmieszne jest gadanie MSZ na temat wysyłania listów gończych oraz robienia komisji śledczych... Ciekawe kogo chcą szukać, skoro nie mają zielonego pojęcia jak ci zabójcy wyglądają... Ech... ;]
Aczkolwiek z ostatnią częścią powyższej wypowiedzi się zgadzam...
