Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 09.02.2009, 12:55
Niemniej jednak śmieszne jest gadanie MSZ na temat wysyłania listów gończych oraz robienia komisji śledczych... Ciekawe kogo chcą szukać, skoro nie mają zielonego pojęcia jak ci zabójcy wyglądają... Ech... ;]

Aczkolwiek z ostatnią częścią powyższej wypowiedzi się zgadzam...
Odpowiedz cytując