Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 09.02.2009, 12:52
fF SuMiE To mOżE RzEcZyFfIśCiE TaK Na fAzę TyLkO PiShą,Bo zNaLaZłEm nA IcH StRoNiE To http://www.pokemon.dexter007.net/ , bo tak jak oni pisać posty ręcznie to byłoby istne mistrzostwo
Odpowiedz cytując