Wyświetl pojedynczy post
MisIIek
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: 5

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 09.02.2009, 12:26
Śmieszą mnie ludzie którzy tu wszystko wyrokują.
Można powiedzieć : " W dupie byliście,gówno widzieliście "
Tak naprawdę nigdy się nie dowiemy wszystkiego, bo jakby nie patrzeć tutaj działały służby wywiadowcze i specjalne przede wszystkim. a nawet z ramienia MSZ negocjacje i rozmowy były tajne.
Dlatego też pisanie o opieszałości naszych działań jest zabawne i jeszcze raz cytat powyższy proponuje przeczytać,tym którzy tak myślą
Wiadomo było od początku ze władze Pakistańskie nigdy nie pójdą na wymianę i wypuszczenie talibanów.Myślicie że na ich miejscu my byśmy wypuścili rebeliantów ?
Polska mogła wywoływać naciski na rząd pakistański aby ich służby działały sprawniej,ale to i tak mogłoby nie odnieść skutku w postaci zlokalizowania kryjówki,gdyby jednak ją zlokalizowali wtedy można byłoby myśleć o odbiciu.
O ile pamiętam Tusk powiedział ze nie bedą płacic terrorystom ? jeśli tak to argument ze przez niego zabili Polaka jest żenujący, bo porywacze mieli w dupie kase, a gdyby nie mieli Tusk by tego nie powiedział.

A tak abstrahując na miejscu decydentów pokusiłbym się na mała zemstę w postaci paru wjazdów do Pakistanu w rejony rebeliantów i zrobić hit&run
Ostatnio edytowane przez MisIIek : 09.02.2009 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując