|
No to mamy oszczednosc na maxa;/
wiadomo ze lepiej szukac darmowego bramkarza ( 99% tych co przyjezdzali do nas to drewniaki) niz za niewielkie ( a moze wielkie?) pieniądze 180tys E + kontrakt kupic w miare przyzwoitego Hajducha...
żal na to patrzec jak do klubu takiego jak Wisla musza przyjezdzac takie ogórasy...
ja sie tylko boje ze to nasze kombinowanie zakonczy sie tym ze nikogo nie podpiszemy.. bo przeciez mamy Mariusza Pawełka;(
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|