Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#783
Stary 09.02.2009, 09:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To się nazywa - "poznańska zaradność". Skoro sprzedali(kupili?)tradycję, to co im szkodzi zarobić na gościu który sprzedawał im mecze?

Wychodzi na to, że Lech to pierwszy klub prawdziwie mieszczański.
Niech zrobią jeszcze regularną agencję towarzyską na terenie stadionu. Zawodnicy z dawnego Lecha i Amiki mogą tam dorabiać po godzinach - jako męskie prostytutki.

Jak są zaradni, to niech idą na całość. Jak sprzedawali mecze, to i własne 4 litery może też zechcą. W końcu dla nich honor to tylko kwestia ceny...

A klub dzięki agencji zwiększy budżet i kupi kolejnych Stiliców, może i do Ligi Mistrzów wejdą.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując